Direct contact opnemen met één van onze vestigingen:

Direct contact opnemen met één van onze vestigingen:

Utrecht: 030 - 24 24 020 keyboard_arrow_down

Zagen

We zagen horizontaal, verticaal of onder verschillende hoeken. In vloeren en wanden, met 230 en 400 volt hydraulische zaagmachines en draadzaagmachines in harde materialen, metselwerk en asfalt.

Sleuven zagen

Voor het zagen van sleuven hebben we de sleuvenzaagtechniek naar een hoger plan getild en hoeft er geen complete betonboor-unit meer gemobiliseerd te worden. Het resultaat? Doordachte maatoplossingen met een zeer aantrekkelijk prijskaartje.

Detectielussen

Ook voor asfalt weet iedereen de weg naar Dikkerboom te vinden. Waar u ook detectielussen geplaatst wilt hebben. Op de snelweg, een parkeerplaats, bij een hek of een garagedeur. Wij zagen de sleuven, brengen elk gewenst type lus aan, en gieten daarna de zaak netjes af.

Detectielussen

Voor asfalt

Snelweg

Parkeerplaats

Bij een hek

Of een garagedeur

klus geklaard?

Dan verwijderen we het beton, voeren het af en laten de werkplek schoon achter.

Afspraak maken

OVERIGE DISCIPLINES

Boren

Bevestigen

Precisiesloop

Railinfra

Wilt u een terugbelverzoek doen?

Vul uw telefoonnummer in en laat weten wanneer u teruggebeld wilt worden. Wij zullen dan contact opnemen op het door u gekozen tijdstip.

Routeplanner Neem contact op

VESTIGINGEN

Utrecht

Adres

Westkanaaldijk 5-01

Postcode

3542 DA Utrecht

Telefoon

030 - 24 24 020

E-mail

utrecht@dikkerboom.nl

Hoofd planning

Louis Kraan
Ria Goudriaan
Koen Ebbers

Regiomanager

Ruud de Graaf

Assistent

Burna van den Ende

Almere

Adres

Vlotbrugweg 4d

Postcode

1332 AH Almere

Telefoon

036 - 549 31 50

E-mail

almere@dikkerboom.nl

Regiomanager

Ruud de Graaf

Assistent

Netty Dorst

Apeldoorn

Adres

Sint Eustatius 91

Postcode

7333 NW Apeldoorn

Telefoon

055 - 200 01 79

E-mail

apeldoorn@dikkerboom.nl

Regiomanager

Ruud de Graaf

Assistent

Henriëtte Reijmerink
Netty Dorst

Berkel en Rodenrijs

Adres

Berkelse Poort 63

Postcode

2651 JX Berkel en Rodenrijs

Telefoon

010 - 304 02 61

E-mail

berkel@dikkerboom.nl

Regiomanager

Joël Achterberg

Assistent

Linda Williams

Coevorden

Adres

Modem 16

Postcode

7741 MJ Coevorden

Telefoon

0524 - 51 24 64

E-mail

coevorden@dikkerboom.nl

Regiomanager

Marcel Assen

Assistent

Corinne Wiegers

Enschede

Adres

Jaargetijdenweg 86

Postcode

7532 SX Enschede

Telefoon

053 - 434 86 00

E-mail

enschede@dikkerboom.nl

Regiomanager

Marcel Assen

Assistent

Henriëtte Reijmerink

Groningen

Adres

Skagerrak 18-10

Postcode

9723 JR Groningen

Telefoon

050 - 211 56 87

E-mail

groningen@dikkerboom.nl

Regiomanager

Marcel Assen

Assistent

Corinne Wiegers

Haarlem

Adres

Tingietersweg 119

Postcode

2031 ER Haarlem

Telefoon

023 - 551 24 08

E-mail

haarlem@dikkerboom.nl

Regiomanager

Joël Achterberg

Assistent

Nicolette Visser

Heerhugowaard

Adres

Coulombstraat 18

Postcode

1704 SP Heerhugowaard

Telefoon

072 - 20 00 197

E-mail

heerhugowaard@dikkerboom.nl

Regiomanager

Joël Achterberg

Assistent

Netty Dorst

Oss

Adres

Angelenweg 49

Postcode

5349 TA Oss

Telefoon

0412 - 61 33 55

E-mail

oss@dikkerboom.nl

Regiomanager

Patrick van Kollenburg

Assistent

Willie van Vliet-Pot
Angelique Baaijens

Roosendaal

Adres

Argon 20E

Postcode

4751 XC Oud Gastel

Telefoon

0165 - 54 55 99

E-mail

roosendaal@dikkerboom.nl

Regiomanager

Patrick van Kollenburg

Assistent

Lee-Allen Seitzinger

Waalre

Adres

Van Dijklaan 13b

Postcode

5581 WG Waalre

Telefoon

040 - 222 30 63

E-mail

waalre@dikkerboom.nl

Regiomanager

Patrick van Kollenburg

Assistent

Cindy van der Leest