Direct contact opnemen met één van onze vestigingen:

Direct contact opnemen met één van onze vestigingen:

Utrecht: 030 - 24 24 020 keyboard_arrow_down

Boren

In welke diameter u ook geboord wilt hebben, we doen het graag en goed. We boren met 230 en 400 volt, zowel hydraulisch (diamantboren) als pneumatisch (diamant- en Widia-boren). Dat doen we in beton, asfalt en (natuur) steen.

RIOOLAANSLUITINGEN

Onze ervaren specialisten werken met speciaal ontwikkelde apparatuur om heel behoedzaam aansluitingen in bestaande betonnen rioolleidingen aan te brengen. Ze zijn uitgerust met een water- en stroomvoorziening, zodat ze volledig onafhankelijk kunnen werken.

VENTILATIEKOKERS

Huizen worden steeds beter geïsoleerd, waardoor er niet of nauwelijks nog vloerventilatie is. Onze vakmensen kunnen met een heel eenvoudige methode een goed werkend ventilatiesysteem aanbrengen. Hierdoor verdwijnen vocht en nare luchtjes van onder de vloer. Daarnaast leveren en bevestigen we elke andere soort ventilatieroosters en –kokers. Uiteraard zijn we op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van muurdempers en geluidswerende ventilatie.

DRILLED TO PERFECTION!

Sparingen

Gaten in bestaande rioolbuissystemen

Ventilatiegaten

Suskasten (muurdempers)

Hemelwaterafvoeren

klus geklaard?

Dan verwijderen we het beton, voeren het af en laten de werkplek schoon achter.

Afspraak maken

OVERIGE DISCIPLINES

Zagen

Bevestigen

Precisiesloop

Railinfra

Wilt u een terugbelverzoek doen?

Vul uw telefoonnummer in en laat weten wanneer u teruggebeld wilt worden. Wij zullen dan contact opnemen op het door u gekozen tijdstip.

Routeplanner Neem contact op

VESTIGINGEN

Utrecht

Adres

Westkanaaldijk 5-01

Postcode

3542 DA Utrecht

Telefoon

030 - 24 24 020

E-mail

utrecht@dikkerboom.nl

Hoofd planning

Louis Kraan
Koen Ebbers

Regiomanager

Ruud de Graaf

Assistent

Ramonda van Dijk

Almere

Adres

Vlotbrugweg 4d

Postcode

1332 AH Almere

Telefoon

036 - 549 31 50

E-mail

almere@dikkerboom.nl

Regiomanager

Ruud de Graaf

Assistent

Netty Dorst

Apeldoorn

Adres

Sint Eustatius 91

Postcode

7333 NW Apeldoorn

Telefoon

055 - 200 01 79

E-mail

apeldoorn@dikkerboom.nl

Regiomanager

Ruud de Graaf

Assistent

Henriëtte Reijmerink

Berkel en Rodenrijs

Adres

Berkelse Poort 63

Postcode

2651 JX Berkel en Rodenrijs

Telefoon

010 - 304 02 61

E-mail

berkel@dikkerboom.nl

Regiomanager

Joël Achterberg

Assistent

Linda Williams

Coevorden

Adres

Modem 16

Postcode

7741 MJ Coevorden

Telefoon

0524 - 51 24 64

E-mail

coevorden@dikkerboom.nl

Regiomanager

Ruud de Graaf

Assistent

Corinne Wiegers

Haarlem

Adres

Tingietersweg 119

Postcode

2031 ER Haarlem

Telefoon

023 - 551 24 08

E-mail

haarlem@dikkerboom.nl

Regiomanager

Joël Achterberg

Assistent

Netty Dorst

Heerhugowaard

Adres

Coulombstraat 18

Postcode

1704 SP Heerhugowaard

Telefoon

072 - 20 00 197

E-mail

heerhugowaard@dikkerboom.nl

Regiomanager

Joël Achterberg

Assistent

Netty Dorst

Oss

Adres

Angelenweg 49

Postcode

5349 TA Oss

Telefoon

0412 - 61 33 55

E-mail

oss@dikkerboom.nl

Regiomanager

Patrick van Kollenburg

Assistent

Willie van Vliet-Pot
Angelique Baaijens

Roosendaal

Adres

Argon 20E

Postcode

4751 XC Oud Gastel

Telefoon

0165 - 54 55 99

E-mail

roosendaal@dikkerboom.nl

Regiomanager

Patrick van Kollenburg

Assistent

Lee-Allen Seitzinger

Waalre

Adres

Van Dijklaan 13b

Postcode

5581 WG Waalre

Telefoon

040 - 222 30 63

E-mail

waalre@dikkerboom.nl

Regiomanager

Patrick van Kollenburg

Assistent

Céline Fister